מג'די כבהא

מג'די כבהא הוא בעל תואר ראשון בסיעוד, בחוג לסיעוד מטעם אוניברסיטת תל אביב ומשמש כסגן אחות אחראית בחדרי ניתוח ואחראי על השתלות לב ריאה בבית החולים בלינסון.

מג'די נולד בכפר המוסלמי אום אל קוטוף ליד ואדי ערה. אביו עבד במועצה האזורית מנשה ואמו היא אשת חינוך. במהלך הלימודים עבר מג'די למרכז הארץ ומאז לא חזר לכפר. כיום הוא מתגורר עם משפחתו בפתח תקוה. הוא נשוי לסמר שעובדת כקוסמטיקאית. יחד הם מגדלים שלושה ילדים.

את עבודתו בבלינסון החל מג'די בשנת 1999במהלך לימודי התואר ככוח עזר במחלקות, שם הציעו לו להמשיך לעבוד בבית החולים בסיום התואר ולהתמחות כאח בחדרי ניתוח. מג'די קיבל את ההצעה והשתלם בקורס התמחות חדר ניתוח במסגרת בית החולים בלינסון. כיום הוא מנהל את כל מערך התורנויות בחדרי הניתוח, אחראי על תקינות המכשירים ובמקביל דואג לרווחת הצוותים במהלך ההשתלות.

משהו שלא הרבה אנשים יודעים עלי

בזמן המועט שיש לי אחרי העבודה האינטנסיבית היום יומית, חשוב לי מאוד להקדיש זמן למשפחה, כך שיום בשבוע אנו מבלים יחד באופן קבוע.

החלום שלי

שנחיה כולנו במדינה תוך הכרה בכל אחד ובכבוד הדדי ללא צורך בשום חוקי לאום וללא צורך בהגדרת מגזרים, כשכולם חיים לטובת מטרה אחת: שיהיה טוב במדינה.